Hledáte něco jiného? Chcete se naučit vařit zdravě a přitom chutně? Objevte zdravé vaření plné vůní, barev a neočekávaných chuťových dimenzí ve škole vaření CookFriend.

Tato nová škola vaření přichází na trh s ojedinělým konceptem, kterým jsou bezmasé kurzy vaření. Praha je plná různých škol vaření, ale žádná z nich není tak úzce zaměřená na bezmasá jídla jako CookFriend.
Kurzy vaření jsou připravovány tak, aby byly vhodné pro celiatiky, diabetiky, alergiky na laktózu a jiné alergeny.  Většina připravovaných jídel na kurzech jsou přirozeně bezlepková. Na své si přijdou i biomilovníci. Veškerá bezmasá jídla a zdravá strava jsou připravovány z biopotravin.
 

Kurzy Vás provede Lubica, milovnice zdravé kuchyně.

•    cena jednotlivých kurzů je 2 350 Kč včetně DPH
•    pro 4-6 osob
•    v Praze v rodinném, útulném studiu plného barev
•    v ceně jsou zahrnuty veškeré suroviny na vaření, nealkoholické občerstvení a následný úklid
•    kurzy začínají v 17:30 a trvají i s následnou konzumací přibližně 4 hodiny

img

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jaké zajímavé kurzy vaření můžete vyzkoušet?

Marocká kuchyně
Pohádkový svět, vůně orientu, to je marocká kuchyně.
Na kurzu se naučíte tradiční tabouleh, baba ganush z pečeného lilku a tahini, nadýchaný kuskus se šťavnatou směsí dušené zeleninky, tofu a cizrny. K marocké kuchyni neodmyslitelně patří i pravý arabský čaj z čerstvé máty.

Indická kuchyně
Opojte své smysly chutí a vůní exotické dálky. Objevte tajemství indické kuchyně.
Na kurzu se naučíte tradiční jemně kořeněnou čočkovou polévku Dhal, čočkové kari s tofu, základní rýžový pilav s rozinkami a hráškem a pravý indický čaj dáta masala leč s mandlovým mlékem.

Intuitivní vaření
Vyzkoušejte si, jaké to je stát se na chvíli šéfkuchařem. Naučte se kombinovat podle barvy, chutí, nálady nebo jen z čiré zvědavosti. Buďte odvážní.
Z ingrediencí, které si sami vyberete, si vytvoříte zcela originální menu. Na kurzu se naučíte používat svou intuici, vařit z toho, co dům dá. Nikdo z Vás nebude na začátku tušit, co bude nakonec k večeři.

A mnoho dalších netradičních kurzů, které naleznete na www.CookFriend.cz.

Aktualizováno ( Pondělí, 05 Březen 2012 16:22 )