Dny vína

Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru v naše výrobky v roce 2010.

Především děkujeme celiakům, kterým se podařilo učinit pro nás rok 2010 rekordním. Vyrobili jsme téměř 189 000 kg Jizerky, ze které jsme dále vyráběli směsi, chléb, pečivo a dorty. Oproti roku předchozímu se jedná o 20 % nárůst, který je pro nás potvrzením spokojenosti a hlavně bezpečnosti našich produktů.


Pokud si představíme celiaka, který má ve velké oblibě naše výrobky, a měl by spotřebu okolo 1,5 kg Jizerky měsíčně, pak bychom takovýchto zákazníků uspokojovali po celý rok více než 10 000. Ve skutečnosti je to číslo jistě vyšší, protože konzumujete nejen naše produkty, ale i od jiných výrobců.

Rádi bychom Vám připomněli, že dodržujeme všechna kritéria pro výrobu bezlepkových výrobků a několikrát do roka si necháváme naše výrobky kontrolovat v laboratoři akreditované pro Evropskou unii (všem zájemcům neprodleně zašleme).

Bohužel se setkáváme s tím, že řada výrobců nesplňuje základní podmínky pro výrobu bezlepkových potravin z deproteinovaného pšeničného škrobu, jako je např. uvedení množství lepku na obalu, což vyžaduje platná vyhláška. A to nebereme vůbec v úvahu výrobky, které se deklarují jako přirozeně bezlepkové a po jejich prověření, nesplňují podmínku bezlepkovosti.

Celoročně spolupracujeme se všemi většími sdruženími v České a Slovenské republice i Německu. Zúčastnili jsme se 30 bezlepkových akcí v těchto zemích. Řadu sdružení podporujeme finančně a materiálně.

Věříme, že s našimi bezpečnými výrobky nadále zůstanete spokojeni, a už nyní se můžete těšit na řadu novinek, které pro Vás v tomto roce máme přichystány. Zvážíme i vaše přání, abychom se zúčastňovali akcí pořádaných před Vánocemi a Velikonocemi.

Přejeme Vám hodně zdraví a hlavně pohodový celý rok

Aktualizováno ( Pátek, 04 Únor 2011 09:16 )