Chcete podpořit projekt www.bezlepkova-kucharka.cz, ale nevíte jak? způsobů je několik. Začneme od těch jednoduchých, které Vám zaberou nejmíň času:
  1. Nejlepší a zároveň nejjednodušší podpora od Vás je taková, že budete pravidelně navštěvovat stránky, přidávat recepty, hodnotit a diskutovat.
  2. Šiřte nás, doporučujte, sdílejte. Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde můžete komunikovat s ostatními uživateli. Pod každým receptem je několik tlačítek pro pohodlné sdílení receptů do několika sociálních sítí (FB, twitter...) můžete jedním tlačítkem přeposlat recept emailem známému. Všechno tohle Vám usnadňuje sdílení. Využívejte těchto služeb.
  3. Máte webové stránky? Můžete umístit naše banery nebo obyčejný odkaz na své. Při domluvě můžeme udělat i výměnnou reklamu nebo se domluvit na jiné spolupráci. Všechno vítáme!
  4. Máte Eshop? A myslíte, že naši návštevníci by mohli být vaše cílová skupina? Napište! Můžeme se domluvit na reklamě, spolupráci nebo sponzorování soutěží dárkem z Vašeho eshopu.
  5. Projekt bezlepkova-kucharka.cz mají na svědomí dva studenti, kteří veškerý provoz platí ze svých kapes. Nic není nejlevnější musí se platit hosting, doména a mnoho volného času nám bere spravování webu. Proto, alespoň částečně omluvte reklamu, která se na webu vyskytuje. Ani ta nám, ale náklady nepokryje. Věříme, že se mezi Vámi najdou lidé, kteří naši práci ocenní a poskytnou nám i finační dary, aby jsme alespon pokryli náklady. Příjmeme i drobné částky, vše nám pomůže. Kdyby jste měli zájem nás tímto druhem podpory sponzorovat ozvěte se na email. Nejlepší by byl převod peněz na účet. Rozumíme, že převážná většina nemá peníze, aby podporovala webové projekty, proto nám alespoň pomožte jiným zmíněným bodem, který Vám zabere maximálně několik minut, ne-li vteřin. Děkujeme!

 

 

 

 

Aktualizováno ( Neděle, 06 Únor 2011 21:09 )