Noky se špenátem a čerstvým sýrem | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Autor receptu: Nominal |
![]() |
Suroviny • 200 g směsi na jáhlové těsto (Nominal), • 200 ml mléka, • 150 g čerstvého sýru, • 1 vejce, • 80 – 100 g tyrolského špeku či pršutu, • 100 g čerstvého špenátu, • trocha másla, • sůl a pepř. |
Příprava Na másle opečeme do křupava plátky špeku nakrájené na menší proužky a dáme je stranou. Do prázdné pánve vhodíme posekaný špenát, opepříme, opatrně osolíme a pár minut necháme podusit. Až v závěru přidáme opečený špek a počkáme na noky. Ze všech surovin umícháme těsto, ze kterého vytvarujeme noky. Vhodíme do mírně osolené vroucí vody a vaříme 3 minuty, dokud nám noky nevyplavou. Dobře okapané noky přidáme do pánve, promícháme se špenátem, posypeme špetkou sýru a podáváme.
|
Poznámka bez popisu
|
Hlasování Pro tento recept jse již hlasoval/a |
Neregistrovaní uživatelé nemají povoleno psát komentáře. |
Aktualizováno: Čt 8. leden 2015, 13:12:05 CET | Zobrazeno:16456 krát |
Mohlo by Vám také chutnat...
zeleninové karbanátky, Tvarohové knedlíčky–noky, Rajská, Bramborové bochánky, OŘÍŠKOVÁ OMELETA, Špagety se špenátem, Tvarohové knedlíky, Květákové placky, Zeleninové karbanátky, Domácí nudle,
Bezlepkové recepty pro všechny, které trápí bezlepková dieta.
Kontakt
E-mail: info@bezlepkova-kucharka.cz
FAQ
Musím se pro přidání receptu na bezlepkové kuchařce
registrovat?
Vaše stránky se mi líbí a rád(a) bych Vás podpořil(a).
Jakým zpusobem to mohu udělat?
Na stránce jsem našel(a) chybu nebo něco nefunguje.
Kam mám napsat?
E-mail: info@bezlepkova-kucharka.cz
FAQ
Musím se pro přidání receptu na bezlepkové kuchařce
registrovat?
Vaše stránky se mi líbí a rád(a) bych Vás podpořil(a).
Jakým zpusobem to mohu udělat?
Na stránce jsem našel(a) chybu nebo něco nefunguje.
Kam mám napsat?





Vechna práva vyhrazena. Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah stránek. -- Bezlepkové recepty pro všechny, které trápí bezlepková dieta.
Web Uzdravim.cz informuje o nemocech.
Pohyb, sport a cvičení.